Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SQS Vláknová optika a.s.

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11310470728 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Náplň práce:
• návrh a zpracování technologické dokumentace pro výrobu
• spolupráce při zavádění nových projektů a technických změn
• spolupráce s ostatními odděleními při realizaci zakázek (výroba, prodej, kvalita, …)
• optimalizace výrobních procesů

Požadavky:
• SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (strojní, elektro apod.)
• uživatelská znalost MS Office
• znalost čtení technické dokumentace
• znalost anglického jazyka (minimálně na úrovni porozumění psanému textu)
• schopnost práce v týmu i samostatně

Nabízíme:
• zázemí stabilní české výrobní a vývojové společnosti
• přístup ke špičkovým technologiím, práci na unikátních výrobně vývojových projektech
• komplexní zaškolení
• nástup možný ihned nebo dle dohody, pružná pracovní doba
• systém benefitů a odměn (příspěvek zaměstnavatele na stravování, firemní jazykové kurzy, odměny za fond pracovní doby, za doporučení nového zaměstnance a další)

V případě zájmu o uvedenou pozici nám zašlete svůj životopis.
Kontakt na personální oddělení: personal@sqs-fiber.cz, tel. 493 765 381.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha