Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

NOSTA, s.r.o.

Stavební technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10839080798 | aktuálnost: 21. 7. 2016

z: 24.5.2016 a: 19.7.2016 Požadavky: VŠ stavebního zaměření, smysl pro technický detail, znalost čtení výkresové dokumentace, uživatelská znalost na PC (Word, Excel, Outlook…), znalost programu KROS, CALIDA, RTS výhodou.
Pracovní místo vhodné pro absolventy.
Pracovní náplň: řízení pracovníků (dělnických profesí) na stavbách, evidence docházky a výkazu prací pro výpočet mzdy, řízení a koordinace smluvně zajištěných subdodávek, realizace staveb dle projektové dokumentace, zpracování soupisu provedených prací, sledování ekonomiky staveb, atd.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, zaměstnání ve stabilní společnosti, ostatní firemní výhody a benefity
Pracovní smlouva se sjednává na jeden rok s tím, že pokud je oboustranná spokojenost, pracovní smlouva se mění na dobu neurčitou.
Kontakt: osobně na adrese firmy ve dnech PO - PÁ v době od 6.30 do 16.00 hodin, Bayerová Lenka, vedoucí personálního útvaru, telefonicky na č.: 602 762 063, písemně na e-mail: bayerova@nosta.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 20 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha