Typ nabídky

Minimální mzda

Finanční analytik

referenční číslo: 27FD8FD5 | aktuálnost: 24.02.2017

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- Zodpovědnost za finanční reporting a podpora měsíčních uzávěrek
- Podpora finančního plánování a tvorby rozpočtu
- Analýza rozvah (zásob, pohledávek, závazků)
- Analýza FX dopadu na rozvahy a výkazu zisku a ztrát
- Příprava finanční analýzy pro smluvní jednání a rozhodování o investicích
- Monitorování a analýza finančního a provozního výkonu jednotlivých oddělení
- Monitorování a analýza měsíčních provozních výkonů s ohledem na rozpočet
- Příprava pravidelných a ad-hoc reportů pro management
- Kontrola bilancí s obchodními partnery (externími i vnitřními)

Požadujeme

- SŠ vzdělání
- Alespoň 2 roky zkušeností na obdobné pozici výhodou
- Dobrá komunikativní znalost AJ nutností
- zkušenosti s podnikovým a statutárním reportingem
- Výborná znalost MS Office, hlavně Excelu
- Zkušenosti s ERP systémy výhodou (LP, BAAN, SAP)
- Flexibilita

Nabízíme

- Prostředí silné a prosperující společnosti s pozitivním výhledem do budoucna
- Motivující mzdové ohodnocení odvíjející se od zkušeností kandidáta
- Mezinárodní pracovní prostředí
- Týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na dojíždění
- Propracovaný systém odměn a benefitů

Místo pracoviště: Plzeň

Region: Plzeňský kraj

Obor: Ekonomika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita