Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Skladník - řidič VZV - průkaz není podmínkou

referenční číslo: 7934 | aktuálnost: 19. 1. 2017

Pro našeho významného klienta, stabilní logistickou společnost, hledáme šikovné uchazeče na výše uvedenou pozici. Jedná se o práci skladníka - řidiče VZV, který bude mít na starosti chod skladu, příjem a výdej zboží, ruční skladové práce a práci s manipulační technikou. Pozice je vhodnější spíše pro muže. Pokud jste šikovný, zručný a máte alespoň krátkodobou zkušenost s prací ve skladu, neváhejte se na nás obrátit

Náplň práce:
- kompletace zboží a příprava k expedici
- doplňování zboží na palety, třídění zásilek
- pomocné práce při vykládce a nakládce kamionu

Požadujeme:

- alespoň krátkodobou zkušenost s prací ve skladu a manipulační technikou
- platný průkaz VZV - NENÍ VŠAK PODMÍNKOU!
- čistý trestní rejstřík
- fyzickou zdatnost
- zodpovědný a svědomitý přístup k práci, chuť pracovat!

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr
- základní mzdu ve výši 14.000 Kč/měs., po zkušební době 15.000 Kč/měs.
- osobní ohodnocení ve výši až 2.200 Kč/měsíc
- náborový příspěvek až 5.000 Kč
- odměna za docházku 1.000 Kč/měs.
- příplatky za práci přesčas ve výši 25%
- příplatky za práci v noci ve výši 30%
- příplatky za práci odpoledne ve výši 4 Kč/hodinu
- příplatky za práci v sobotu 50% a v neděli 100%
- 5 týdnů dovolené
- práci v silné a stabilní společnosti

Místo pracoviště: Jihlava

Region: kraj Vysočina

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Personalista: personální konzultantka, Telefon: 778 528 984, E-mail: jihlava@indexnoslus.cz