Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Obchodně technický zástupce – stavební chemie

referenční číslo: 27EB1276 | aktuálnost: 21. 10. 2016

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem a výrobou speciálních produktů stavební chemie, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodně technický zástupce – stavební chemie.

Požadavky:
• orientaci v branži stavební chemie
• řidičský průkaz skupiny B
• uživatelská znalost PC
• znalost AJ nebo NJ vítána

Náplň práce:
• akvizice nových klientů
• péče o stávající zákazníky firmy
• nejen prodej, ale i zaškolení zákazníka s konkrétním výrobkem

Nabídka:
• práce na HPP a homeoffice
• velmi dobré finanční ohodnocení
• bonusový systém, 13. a 14. plat, roční prémie
• firemní benefity – mobil a auto
• působnost po regionu Plzeňský a Karlovarský kraj
• nástup ihned, případně dohodou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha