Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Bi Esse Cz s.r.o.

Pracovníci v oblasti prodeje

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11292630779 | aktuálnost: 21. 9. 2016

V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis na email: zamestnani@biesse.cz
Přijmeme na HPP prodejce/kyni do velkoobchodu s elektroinstalačním materiálem Plzeň
Náplň práce: obsluha zákazníků, práce se čtečkou čárových kódů, příprava zakázek, manipulace se zbožím, vyskladňování a příjem zboží
Požadujeme:
vyučen v oboru elektro výhodou - vhodné i pro absolventy, znalost elektroinstalačního materiálu výhodou, znalost práce na PC, příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost
Nabízíme:
mzda od 20 000,- Kč dle praxe, motivující mzdové ohodnocení, zaměstnanecké výhody (možnost systematického odborného rozvoje, stravenky),smlouva na trvalý pracovní poměr, jednosměnný provoz
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Odpovědi na tento inzerát či zasláním životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních dat dle zákona č. 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí jeden rok.
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha