Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik chladících zařízení (klimatizace)

referenční číslo: 279E3C83 | aktuálnost: 24.02.2017

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, společnost, která zajišťuje služby v oboru technického zařízení budov, hledáme kandidáty na pozici Servisní technik chladících zařízení, klimatizace.

Náplň práce
• Opravy a servis chladicích a klimatizačních zařízení
• Další doplňující práce jako revize

Požadavky
• Vyučení v oboru chlazení
• Znalost oboru
• Vyhláška č. 50
• Svářečský průkaz
• Řidičský průkaz sk. B
• Spolehlivost, zodpovědnost
• Flexibilita
• Fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav

Nabízíme
• Zázemí prosperující společnosti
• 13. plat
• Proplacené přesčasové hodiny
• Služební automobil a mobilní telefon
• Technické vybavení
• Nástup možný ihned
• Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Region: Praha

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní