Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí logistiky a skladu

referenční číslo: 11363 | aktuálnost: 1. 10. 2016

Máte zkušenosti na vedoucí pozici v oblasti logistiky a skladu? Jste v tomto oboru profesionál se znalostmi logistických procesů a se zkušenostmi s jejich nastavováním?
Pokud ANO, využijte své šance k perspektivnímu zaměstnání ve významné společnosti s tradicí a silným postavením na trhu a zašlete nám svůj životopis na pozici:

VEDOUCÍ LOGISTIKY a SKLADU

Náplň práce

  • Vedení logistiky a příjmových skladů
  • Zodpovědnost za skladované materiály a komodity
  • Nastavení a sjednocení procesů ve skladu, zvýšení efektivity procesů i toku materiálu
  • Zavedení WMS systému – výběr, nastavení, implementace, úprava procesů
  • Vedení týmu podřízených
  • Navrhování změn vedoucích ke zlepšení prováděných činností

Požadujeme:

  • SŠ /VŠ vzdělání
  • AJ – středně pokročilá úroveň
  • Znalosti logistických procesů KANBAN, FIFO, ideálně zkušenosti s jejich nastavováním
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Organizační a komunikační dovednosti, manažerské schopnosti

Nabízíme:

  • Zajímavá práce v zahraniční společnosti
  • Know-how společnosti působící na světovém trhu
  • Atraktivní finanční ohodnocení včetně bonusů
  • Mobilní telefon, notebook, dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní/životní pojištění atd.
  • Nástup možný ihned

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha