Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LINAPLAST s.r.o.

Fakturanti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11400900724 | aktuálnost: 10. 9. 2016

Strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice zasílejte na adresu: kariera@linaplast.cz. Náplň práce: provádět zpracování faktur, fakturaci a likvidace faktur, zajišťovat data pro zpracování faktur, pořizovat a expedovat faktury odběratelům, vypracovávat prvotní podklady pro zpracování faktur a účetnictví, kontrolovat správnost dodaných faktur a jejich evidence, kontrola neuhrazených faktur a jejich vymáhání. Administrativní a ekonomické znalosti: velmi dobrá znalost MS Excel, 2 roky praxe ve fakturaci či účetnictví, znalost práce v Helios výhodou (není podmínkou), znalost Microsoft Excel, Word, Outlook, zkušenosti s účetnictvím a administrativou, znalost AJ/NJ slovem i písmem. Osobnostní předpoklady a dovednosti: minimálně SŠ vzdělání (ekonomický směr), analytický typ člověka, schopnost zaměřit se na detail, spolehlivost, organizační schopnosti, samostatnost, loajalitu. Nabízíme: práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, firemní benefity (stravenky, pololetní odměny, prémie, firemní akce), zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail