Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hledáte dlouhodobou brigádu, která by se přizpůsobila Vašim časovým možnostem? Chcete se věnovat studiu, ale zároveň si i přivydělat? Nebo jen hledáte brigádu, kterou můžete vykonávat při práci? Pak je tato nabídka přímo pro Vás!

Flexibilní brigáda ve výrobě, možnost týdenních výplat

referenční číslo: 6170 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Hledáte dlouhodobou brigádu, která by se přizpůsobila Vašim časovým možnostem? Chcete se věnovat studiu, ale zároveň si i přivydělat? Nebo jen hledáte brigádu, kterou můžete vykonávat při práci? Pak je tato nabídka přímo pro Vás

Pro společnost, která se zabývá produkcí plastových výrobků a dílů, hledáme šikovné brigádníky (muže) na ranní, odpolední nebo noční směny na pozici: Pomocný pracovník ve výrobě plastů. Směny probíhají každý týden od neděle (noční) do pátku (odpolední) v Brně Slatině.

Pracovní náplní jsou různé pomocné práce při montáži a výrobě dílů. Brigádník se také může setkat s obsluhou CNC stroje, opracováváním plastových výlisků i s ořezáváním plastových dílů na pile. Rozhodně se ale nejedná o pásovou výrobu. Na všechnu práci je brigádník řádně zaškolen.

Nevyžadujeme docházku každý den, nicméně preferujeme uchazeče, kteří by mohli odpracovat alespoň 2-3 směny za týden. Brigáda je opravdu velmi flexibilní a je tu možnost dlouhodobé spolupráce a stabilního příjmu.

Pokud máte o brigádu zájem, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím odpovědního formuláře.

Požadujeme:

– fyzickou zdatnost, manuální zručnost
– čistý trestní rejstřík
– věk nad 18 let
– spolehlivost, pracovitost
– docházku na 2 - 3 směny týdně

Nabízíme:

– vlastní volbu směn (ranní 6:00 – 14:00, odpolední 14:00 – 22:00, noční 22:00 – 6:00)
– odměnu 75 Kč/hod.
- možnost výplaty týdenních záloh
– dlouhodobou brigádu v Brně Slatině
– spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
– možnost dlouhodobé spolupráce a stabilního příjmu

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail