Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Národní památkový ústav

Lektoři dalšího vzdělávání

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11076710719 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Pracoviště Kroměříž
- Náplní práce bude příprava a realizace edukačních a osvětových aktivit s tématem zahradní kultury, prezentace projektu Národní centrum zahradní kultury v Kroměříži, práce s veřejností (různé cílové skupiny od MŠ až po seniory)
- Místo lektora je určeno pouze pro absolventy magisterského studia VŠ pedagogické (obor výtvarné výchovy výhodou), kteří mají do 30-ti let věku a mají maximálně 2 roky od ukončení studia a za tyto 2 roky nezískali žádnou praxi v oboru, nebo mají praxi v oboru max. 5 měsíců a budou hlášeni v evidenci uchazečů o zaměstnání k 30.10.2016 více než 3 měsíce.
- Plat - dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. (11. platová třída, 1.stupeň), pružná osmihodinová pracovní doba s pevně stanovenou dobou 8:30-13:30
- benefity - stravenky, 25 dní dovolené
- Životopisy splňující výše uvedené požadavky zasílejte emailem na: krejcirova.jana@npu.cz do 31.8.2016. V první polovině září proběhne výběrové řízení.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 16 200 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail