Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Durocas Czech s. r. o.

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11200980717 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Místo výkonu práce: 5. května 59, 351 35 Plesná u Chebu. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: 9:00-17:00 h. Náplň práce: kontrola dodržování postupů ve výrobě, podávání návrhů na zlepšování systému kvality, vedení statistik a vypracovávání reportů, podílení se na probíhajících projektech vylepšování procesů, odstraňování chyb vedoucích k nekvalitě, přebírání veškerých zadaných úkolů, organizace systému řízení jakosti ISO 9001:2008. Požadujeme: dobrá znalost práce na PC (Windows, internet, ERP systém aj.), velmi dobrá znalost NJ a českého jazyka slovem i písmem. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-16:00 h) anebo e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 28 000 - 34 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail