Typ nabídky

Minimální mzda

Production Transfers Manager

referenční číslo: 27671001 | aktuálnost: 02.05.2017

flow-r

Flow-r je personální společnost 2.0 postavená na principech svobody a odpovědnosti s respektem ke všem lidem, s nimiž se potkáváme.

Náplň práce

Jsme globální leader v oblasti strojní výroby pro potravinářský průmysl. v rámci globální skupiny otevíráme novou pozici manažera pro řízení transferu mezinárodních projektů, který bude mít na starost přesuny mezinárodních výrobních projektů po celém světě. Jedné se o komplexní projekty přesunu výrobních technologií, know.how a nastartování projektu.

Co Vás u nás čeká:

Rozvoj zahraničních výrob v rámci skupiny firmy
Přenos technologií, Know-How a kompetencí
Podpora a koordinace mezinárodních projektových týmů
Úzká spolupráce s oddělením technologie, výroby a obchodu

Váš profil:

VŠ vzdělání technického směru
Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (C1) pro denní komunikaci se zahraničím; znalost německého jazyka výhodou
Zkušenosti s projektovým řízením a transfery výroby
Zkušenosti z výrobního prostředí mezinárodní společnosti
Ochota často cestovat do zahraničí (minimálně 50% pracovní doby)
Komunikativní, silná a prezenčně zdatná osoba
ŘP. sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

Práci v prostředí mezinárodní konkurence
Stabilní společnost s prezentací na globálním trhu
Cestování po celém světě
Pružná pracovní doba
Služební automobil i pro osobní potřebu
5 týdnů placené dovolené

Mzda: 80 000 - 100 000 Kč

Region: Kraj Vysočina

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální