Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Středisko volného času POHODA a POHODA COOL

Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11424640795 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Místo výkonu práce: Budovatelů 1229, Hlinsko v Čechách
Pracovní doba v odpoledních hodinách,
NÁPLŇ PRÁCE: nepřímá pedagogická činnost - dohled ve školském volnočasovém zařízení, víkendové akce s dětmi, tábory, jednorázové akce, vedení dětí k samostatnosti, nácvik dovedností, rozvíjení jejich vlastních schopností a talentu, pomoc při naplňování jejich osobních cílů, podpora při vytváření, prohlubování a upevňování základních hygienických a sociálních návyků.
POŽADAVKY: minimálně ÚSO s maturitou - podmínka dalšího vzdělávání, morální a trestní bezúhonnost, psychickou odolnost a fyzickou zdatnost, ochotu a reálnou schopnost pracovat s různými skupinami dětí dle věku, chování i sociálního postavení, empatie a schopnost vytvořit zázemí odpovídající skutečným potřebám dětí a motivaci k osobnímu rozvoji v problematice práce s dětmi, sebevzdělávání.
Vzdělání zdravotnického, sociálního či pedagogického apod. směru, splňující požadavky zákona č. 561/2004 Sb. - školský zákon a č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, a ŘP sk. "B" - výhodou. Zkušenost s prací ve volnočasovém, nebo obdobném školském zařízení - vítána.
První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 7 000 - 8 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail