Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

ARTGLASS s.r.o.

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11561230763 | aktuálnost: 24. 11. 2016

Obchodní referent/ka

Pracovní náplň:
Denní komunikace se zákazníky
Administrativa objednávek
Zpracovávání cenových nabídek
Vystavování dokladů
Spolupráce s ostatními členy týmu
Občasná účast na zahraničních veletrzích

Požadavky:
Minimálně SŠ vzdělání
Aktivní znalost AJ(znalost dalších výhodou)
Uživatelská znalost MS Office
Důslednost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
Praxe v oboru výhodou

Nabízíme:
Zajímavou práci ve stabilní společnosti
Odpovědnou práci
Zajímavé platové ohodnocení
Občasné zahraniční služební cesty
Příspěvek na stravování

Datum nástupu ihned nebo dle dohody. Práce na plný úvazek.
Pracoviště: Smetanova ul. 1659/42, 466 01 Jablonec nad Nisou
Kontaktní údaje: Barbora Sačková +420 483369113,e-mail: bsackova@artglass.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

ARTGLASS s.r.o., Barbora Sačková, bsackova@artglass.cz, +420 483 369 113