Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Linaset, a.s.

Ostatní strojírenští technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10946800753 | aktuálnost: 12. 11. 2016

min. SOU v technickém oboru (strojní / elektro), základní orientace ve výkresové dokumentaci strojů, uživatelská znalost práce na PC (MS OFFICE), samostatnost, spolehlivost, pečlivost, časová flexibilita, ŘP sk. B, výhodou - zkušenosti s údržbou CNC výrobních strojů a strojních zařízení (hydraulika, pneumatika, elektronika), jejich opravy a seřízení, komunikativní znalost NJ výhodou, výhodou - praxe na pozicích mechanik seřizovač, obsluha CNC, provozní elektrikář.
Náplň práce: plánování, nákup a řízení dodavatelů servisních služeb pro CNC stroje (vstřikolisy, obráběcí centra apod.), zodpovědnost za plánování a realizaci servisních prací dle servisních plánů CNC strojů, řízení a koordinace jednotlivých oprav, udržování a servisních zásahů u CNC strojů.
Mzda 30 000 Kč + měsíční prémie a další odměny dle mimořádných výkonů, důkladné odborné zaučení a další odborný růst, zaměstnanecké výhody: mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, očkování proti chřipce, zvýhodněné volání u mobilního operátora i pro rodinné příslušníky, pracoviště Budišov nad Budišovkou, nástup ihned, KO: Haubeltová Jana, tel.: 556317324, e-mail: haubeltova@linaset.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha