Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

OSTROJ a.s.

Technici dispečeři strojírenské výroby

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11507350755 | aktuálnost: 1. 10. 2016

SOU/SŠ vzdělání technického zaměření, praktická zkušenost s kooperacemi, příp. v obchodní oblasti, výborná znalost čtení technické dokumentace, orientace v tepelném zpracování, zkušenost s tvorbou obchodních/kooperačních smluv/objednávek, znalost SAP výhodou, ŘP sk. B, komunikační a argumentační schopnosti.
Náplň práce: odpovídá za realizaci zakázek v kooperaci a za zajištění změn plánu výroby, provádí dispečerské řízení výroby, provádí kapacitní rozbory a propočty, provádí odborné posouzení realizace zakázek, analyzuje procesy naplnění plánu kapacit a podklady zpoždění výroby, eviduje písemnosti související s výrobním plánem, kontroluje úplnost dokladů, koordinuje tok materiálu.
Mzda 22 100 - 26 000 Kč, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, 1-směnný provoz, pracoviště Opava, nástup ihned, KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, e-mail: krybusova@ostroj.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 22 100 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail