POLIKLINIKA AGEL provozuje 7 zdravotnických zařízení, které ve svých regionech zajišťují léčebně preventivní péči ambulantního typu, vykonávanou praktickými lékaři a ambulantními specialisty. Dále provozuje laboratoře, centra zobrazovací diagnostiky, léčebnu dlouhodobě nemocných, lékárny a Centrum jednodenní péče. Je součástí skupiny AGEL, která je největším privátním poskytovatelem zdravotnických služeb.

Odborný asistent personálního oddělení

referenční číslo: 2703DA70

Náplň práce

• administrativní podpora HR oddělení,
• administrativní podpora náboru nových zaměstnanců, možnost účastnit se pohovorů s uchazeči,
• správa osobních spisů zaměstnanců,
• digitalizace příslušných dokumentů,
• práce s programu ISYS (vkládání příslušných dokumentů)

Požadujeme

• SŠ/VŠ vzdělání, výhodou v oblasti personalistiky
• zájem o oblast HR
• praxe v oboru a ve zdravotnictví velkou výhodou
• velmi dobrou znalost MS Office (zejména Excel),
• spolehlivost, týmovost, pozitivní přístup, komunikační dovednosti a chuť na sobě pracovat

Nabízíme

• práci v akreditovaném zdravotnickém zařízení,
• moderní příjemné prostředí,
• zkrácený úvazek 0,6 (středy – pátky)
• ranní provoz.

Platové podmínky:
• dle mzdového předpisu společnosti

Benefity:
• příspěvek na stravování,
• týden dovolené navíc
• týdenní fond pracovní doby 37,5 hodiny na úvazek 1,0.

Termín nástupu

• dle domluvy

Místo výkonu práce
Poliklinika AGEL, Italská 560/37, 121 43 Praha 2

Kontakt
Bc. Lucie Čosová, personální manažer, e-mail:lucie.cosova@pol.agel.cz, tel.: 221 087 470

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů od obdržení životopisu, dali jsme přednost jinému uchazeči. Děkujeme za pochopení.

Místo pracoviště: Poliklinika AGEL, Italská 560/37, 121 43 Praha 2

Region: Praha

Obor: Personalistika, HR

Profese: asistentka personálního oddělení

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - jiné postižení, Absolventy, Studenty

Kontaktní údaje: Lucie Čosová e-mail: lucie.cosova@pol.agel.cz lucie.cosova@pol.agel.cz