Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LINAPLAST s.r.o.

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10579120798 | aktuálnost: 20. 7. 2016

Nástup ihned. Životopisy zasílejte na adresu: kariera@linaplast.cz. Požadujeme: SOU/SŠ technického zaměření, vyhl. 50/78Sb. § 6, svářečský průkaz ZE1, znalost svařování plastových potrubí, manuální zručnost, schopnost koordinovat práci, odpovědnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost, proaktivní přístup, znalost práce s PC (uživatelská úroveň), ŘP sk.B. Průkaz VZV výhodou. Hlavní náplň činnosti: drobné stavební úpravy, provozní údržba a drobné elektro opravy, údržba venkovních prostor areálu, správa budov a zařízení, jednání s dodavateli, plánování, reporting a související administrativa. Nabízíme: mzdu dle znalostí, schopností a praxe uchazeče, zajímavou práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv a seriózní jednání, bohaté firemní benefity (stravenky, prémie, pololetní odměny, 13.a 14. plat, firemní vzdělávání, nápoje na pracovišti, výhodný mobilní tarif, firemní akce atd.).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail