Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Imperial Karlovy Vary a. s.

Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11521440781 | aktuálnost: 7. 10. 2016

Imperial Karlovy Vary a. s., významná česká lázeňská hotelová společnost působící v Karlovarském kraji, hledá nové spolupracovníky nebo spolupracovnice na pozici Recepční zdravotnického úseku

POŽADUJEME:
SŠ zdravotnická, nebo vzdělání v oboru masér či lázeňská
znalost práce na PC,
znalost RJ a AJ či NJ výhodou,
příjemný vzhled a vystupování,pečlivost, spolehlivost, komunikativnost

NABÍZÍME:
zajímavé mzdové ohodnocení,
zaměstnanecké benefity,
přátelský kolektiv, příjemné a moderní pracovní prostředí, možnost dalšího vzdělávání

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
připravuje dle pokynů rozpisy procedur klientům,
podává informace o poskytovaných procedurách,
nabízí volně prodejné procedury a doplňkové zboží,
turnusový provoz (krátký, dlouhý týden 7:00 - 19:00)

Místo výkonu práce: Hotel Imperial

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 17 000 - 19 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha