Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Distributed Computing Technologies, s.r.o.

Vývojáři softwaru

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10193730777 | aktuálnost: 26. 10. 2016

Místo výkonu práce: Americká 525/23, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Prvotní kontakt: email - info@distcotech.com
Znalost distribuovaných výpočetních systémů a všech aspektů vývoje komerčního programového vybavení, vysokoškolské vzdělání v jednom z oborů informačních technologií nebo v příbuzním oboru. Zkušenost s vývojem webových aplikací technologií Java/J2EE. Zkušenost s úspěšným komerčním vývojem distribuovaných výpočetních systémů s využitím následujících technologií: Spring,EJB, Hibernate, MySql, Oraele, JSF,JSP,JavaScript,XML/XSLT,HTML.
Zkušenost s vývojem webových aplikací v oblasti elektronického obchodu a zpracování online plateb v reálném čase. Plynulá znalost angličtiny je podmínkou. Zkušenost s prací v mezinárodním rozděleném týmu vývojářů. Práce spojená se služebními cestami. Zkušenost s přímou komunikací se zákazníky.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 80 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Distributed Computing Technologies, s.r.o., Anna Portnyagina, info@distcotech.com, +420 234 099 949

Odpovědět na inzerát