Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Wikov MGI a.s.

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11306850785 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Jaká práce Vás na této pozici čeká: provádění odborné kontroly vyráběných polotovarů dílců, sestav nebo hotových výrobků; provádění namátkových kontrol dílců ve výrobě; provádění vstupní kontroly subdodávek; provádění rozměrových kontrol rozpracované výroby a finálních dílců; kontrola dodržování technologické kázně při výrobě; vystavování atestů a protokolů kvality.

Co od Vás zaměstnavatel očekává: vzdělání ve strojírenském oboru (vhodné i pro absolventy); znalost čtení technické a výkresové dokumentace; základní znalost měření a měřidel; základní znalost práce s počítačem (MS Word, MS Excel); samostatnost a chuť se rozvíjet a vzdělávat.

Co Vám může zaměstnavatel nabídnout: práci v ryze české firmě s 1 majitelem a více než 130 letou tradicí; dvousměnný nebo třísměnný provoz (podle pracoviště); 25 dnů dovolené; stravování v závodní jídelně s obědy od 25 Kč; bonus za docházku 3 % z hrubé mzdy; bonus za kvalitu až 6 % z hrubé mzdy; příspěvek na penzijní připojištění až 700 Kč; nadstandardní příplatky ke mzdě - odpolední směna 16 Kč, noční směna 32 Kč, práce přesčas 25 %, práce v sobotu a v neděli 50 %; další zajímavé benefity, z kterých si vybere opravdu každý (placené dny volna navíc při svatbě, pohřbu, narození dítěte apod., odměny za pracovní jubileum, životní jubileum, odchod do důchodu, firemní ubytovna, podpora sportovních aktivit, sponzoring týmu ve Vaší obci, firemní akce - sportovní, kulturní, zážitkové, životní pojištění a mnoho dalšího).

Kontakt - Mgr. Blažková Hana, tel.: 606 618 752, 491 488 800, e-mail: hblazkova@wikov.com.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 80 - 110 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail