Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Absolvent - technolog automatizace

referenční číslo: 8482 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jste absolventem vysoké školy technického směru a hledáte uplatnění ve firmě s globálním záběrem, ve které budete mít prostor pracovat s unikátními automatizovanými technologiemi? Ovládáte anglický jazyk a považujete se za vyloženě technický typ, jemuž nedělá problém zaučit se v sebesložitějších technologiích?

Tak právě pro Vás máme ideální startovní pozici, která Vám nabízí možnost karierního růstu v rámci firmy a možnost účastnit se technologicky zajímavých projektů po celém světě Zašlete nám svůj životopis a dovězte se více o pozici:

ABSOLVENT - TECHNOLOG AUTOMATIZACE

Náplň práce

  • Technologické zastřešení automatizovaných linek, určení správných postupů, návrhy layoutů apod.
  • Vypracování kompletních projektů a příslušné dokumentace v MS Office, CAD prostředí, ERP systému atd.
  • Provádění funkčních testů (factory acceptance tests)
  • Představení projektu od návrhů až po final acceptance zákazníkovi (v cizím jazyce)

Požadujeme:

  • VŠ v technickém oboru (strojírenské technologie, automatizační technika aj.)
  • Znalost anglického jazyka pro komunikaci se zástupci zahraničních firem
  • Technické myšlení – schopnost porozumět novým technologiím
  • Časovou flexibilitu kvůli častým cestám do zahraničí
  • Prezentační dovednosti a obchodního ducha, jelikož je pozice technickou podporou prodeje

Nabízíme:

  • K nadprůměrné mzdě další finanční ohodnocení formou kvartálních bonusů
  • Možnost seznámit se s unikátními technologiemi na trhu
  • Prostor pro kariérní růst v rámci firmy a účast na projektech po celém světě
  • 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba
  • Notebook, telefon, dotované stravování a další příspěvky
  • Lokalita pracoviště: okres Olomouc

Mzda: 20 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha