Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Odborní pracovníci organizace a řízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11353000766 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Přidejte se k nám! Manager - Olomouc
Místo výkonu práce: Olomouc.

Pokud chcete uplatnit svoje schopnosti v řízení lidí, jste pracovití, umíte být empatičtí a chcete pomáhat obchodníkům v jejich rozvoji, pak je práce manažera obchodní skupiny v ČSOB Pojišťovně vhodná právě pro Vás.

Nebudete na to sami - my Vám pomůžeme!

Nabízíme:
- Vlastní organizaci vašeho času
- Propracovaný systém odborného vzdělávání
- Zázemí silné finanční společnosti

Náplň pracovní pozice:
- Nábor, výběr, adaptace obchodních poradců
- Rozvoj a řízení obchodní skupiny ve svěřené oblasti
- Podpora, běžná administrativa spojená s péčí obchodníky a jejich kmeny
- Pravidelné sebevzdělávání

Požadujeme:
- Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
- Obchodní zkušenosti nebo praxe v pojišťovnictví výhodou
- Vlastní notebook a uživatelskou znalost práci na PC (Word, Excel, e-mail, internet)
- Řidičský průkaz a ochotu cestovat

Vaše nabídky včetně strukturovaného životopisu, motivačního dopisu očekáváme po celou dobu uveřejnění.

Kontakt: Miloš AXMANN, regionální ředitel regionu Olomouc, mob.: +420 603 144 526, tel.: +420 585 568 112, e-mail: milos.axmann@obchod.csobpoj.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha