Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Administrativní výpomoc, 120 Kč/hod.

(referenční číslo: 13-12-216964/JD)

Baví tě pracovat v administrativě a hledáš si přivýdělek s možností získání praxe v mezinárodní společnosti? Pokud ano, zašli nám svůj životopis na pozici ADMINISTRATIVNÍ VÝPOMOC a začni pracovat už ZÍTRA

Náplň práce:

  • administrativní výpomoc
  • skenová a komunikace s dodavateli
  • další administrativní práce

Nástup: 27.9.
Lokalita: Praha 5 (Anděl)
Brigáda trvá pouze v termínu 27.9., 29.9. a 30.9.

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • komunikativní znalost angličtiny
  • zkušenosti v administrativě jsou výhodou
  • pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

Benefity:

  • získání praxe v mezinárodní kosmetické společnosti

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 100 - 120 Kč / měsíc
Region: Hl. m. Praha
Obor: Administrativa
Typ nabídky: Částečný úvazek