Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

WIC-NET, s.r.o.

Technici provozu informačních a komunikačních technologií

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11280480753 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Náplň práce: montáž a servis CCTV, EZS, EPS, práce na telekomunikační síti, její rozvíjení a údržba, instalace, zprovoznění, oživování a zaškolení obsluhy se zařízením, servis a údržba již instalovaných zařízení, technická podpora zákazníků, identifikace a odstranění závad na zařízeních, objednávka náhradních dílů, pravidelný reporting, tvorba dokumentace. Práce ve výškách.
Požadujeme: platnou vyhl. 50/78 Sb., min. §5 PODMÍNKOU, vzdělání technického směru nebo praxe na obdobné pozici, řidičský průkaz sk. B, technické myšlení, pečlivost práce, připravenost k dalšímu vzdělávání, odpovědný přístup ke svěřené agendě a spolehlivost, technická znalost anglického jazyka, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, prac.nasazení, manuální zručnost, zájem o obor, schopnost pracovat v týmu, schopnost naučit se vše potřebné k vykonávání této práce, znalost práce s počítačem - MS Office, trestní bezúhonnost.
Nabízíme: zajímavou práci se špičkovými technologiemi, motivační finanční ohodnocení, mobilní telefon, sabilní zaměstnání u rostoucí společnosti, práci v mladém kolektivu.
Kontakt e-mailem.


Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 13 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail