Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Wikov MGI a.s.

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11087060716 | aktuálnost: 20. 7. 2016

Jaká práce Vás na této pozici čeká: tvorba 3D modelů a 2D výkresové dokumentace; konstrukční výpočty; tvorba plánů kvality, návrhů návodů a další technické dokumentace; tvorba technické specifikace pro objednání materiálů a příslušenství; spolupráce při technickém posouzení neshodných výrobků; provádění změnových řízení konstrukční dokumentace; technické posouzení a schvalování odchylek od kusovníku; kontrola úplnosti dodané dokumentace zákazníkem, včetně její evidence a překladu.

Co od Vás zaměstnavatel očekává: min. ÚSO vzdělání s maturitou v oboru strojírenství nebo adekvátní praxe; základní znalost AJ - překlady dokumentace se slovníkem; technické myšlení; nadšení pro strojařinu a ochota neustále se vzdělávat a rozšiřovat si obzory.

Co Vám může zaměstnavatel nabídnout: práci v ryze české firmě s 1 majitelem a více než 130 letou tradicí; získání potřebné praxe po absolvování školy; individuální zaškolení (nikdy v tom nebudete sami!); osobní a kariérní rozvoj; přátelský pracovní kolektiv; pružnou pracovní dobu; zajímavé benefity, z kterých si vybere opravdu každý (5 týdnů dovolené, závodní jídelna s obědy od 25 Kč, studium cizích jazyků, placené dny volna navíc při svatbě, pohřbu, narození dítěte apod., firemní ubytovna, podpora sportovních aktivit, sponzoring týmu ve Vaší obci, firemní akce - sportovní, kulturní, zážitkové, penzijní připojištění, životní pojištění a mnoho dalšího).

Jedná se o pozici v týmu cca 20 konstruktérů a vývojářů na technickém úseku v kanceláři typu open space umístěné v nově zrekonstruované administrativní budově s nádherným výhledem.

Kontakt - Mgr. Blažková Hana, tel.: 606 618 752, 491 488 800, e-mail: hblazkova@wikov.com.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail