Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista kvality pro automotive

referenční číslo: 10914 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Nejsou Vám cizí metodiky z oblasti kvality jako FMEA, PPAP či APQP? Pracoval/a jste v prostředí automotive či máte zkušenosti z oblasti kvality z jiného odvětví a láká Vás tato dynamická odnož průmyslu?

Pak pokud hledáte obdobnou pozici na Olomoucku, uvítáme Váš profesní životopis. Pomozte nám najít Vaši vysněnou práci jako:

SPECIALISTA KVALITY pro AUTOMOTIVE (až 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Řešení problematiky týkající se interní kvality
  • Řízení a koordinace dalších zaměstnanců v rámci kvality
  • Zajištění zdokonalování procesní kvality dle plan-do-check -act
  • Schvalování dílu do sériové výroby (PPAP)
  • Provádění interních auditů, řízení projektů v oblasti kvality
  • Prevence vad ve výrobě na základě FMEA

Požadujeme:

  • Praxi a orientaci v oblasti kvality
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Ideálně vysokoškolské vzdělání
  • Zkušenost s vedením lidí výhodou
  • Praxe v oblasti automotive výhodou

Nabízíme:

  • K fixní mzdě další bonusy (celkem až 13, 14. plat)
  • Práce pro oceňovaného zaměstnavatele regionu
  • Moderní závod s nejnovějšími technologiemi
  • Silná firemní kultura, pravidelné akce pro zaměstnance a rodiny
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba (fixně od 9.00 – 14.00)
  • Další benefity (dotované stravování, příspěvky na spoření na důchod)
  • Lokalita: Olomoucko

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha