Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vinařství Mutěnice, s.r.o.

Vinaři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11792760742 | aktuálnost: 4. 1. 2017

Pracoviště: Údolní 1174, 696 11 Mutěnice. Požadujeme pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav, praxe ve vinařství výhodou. Náplň práce: vinařské práce na výrobní lince, zodpovědnost na svěřené lince za množství vína, prostředky a materiál potřebný pro provoz filtračních systémů. Sanitace. Práce na výrobní lince - skládání kartonů s hotovými výrobky. Balení palet. Vkládání štítků s údaji na paletu. Evidence vyrobených palet. Nabízíme: stabilní zázemí úspěšné společnosti, práci v přátelském kolektivu, práce na HPP, velmi dobré finanční ohodnocení, slevy na firemní produkty, firemní akce, bonusy/prémie, příspěvek na stravné, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu, příspěvek na penzijní připojištění. Kontakt na mail: oveckova@vinarstvimutenice.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 17 900 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Vinařství Mutěnice, s.r.o., Ing. Lucie Ovečková, oveckova@vinarstvimutenice.cz, +420 518 370 979,724 342 382

Odpovědět na inzerát