Grafton Recruitment s.r.o.

SSC- Accounts Receivable Clerk s španělským jazykem

(referenční číslo: 16-11-205026/JD)

Co budete dělat?

  • Zpracovávat a párovat příchozí platby s příslušnými fakturami
  • Hlídat platební morálku zákazníků – platí zákazník včas?
  • Nastavovat a přehodnocovat kreditní limity u nových a stávajících zákazníků ve spolupráci s pobočkou
  • Zpracovávat reklamace od zákazníků
  • Provádět měsíční uzávěrky
  • Reporting dle požadavků společnosti
  • Denní telefonní komunikace se zákazníky a pobočkou v zahraničí
  • Podílet se na zlepšování stávajících procesů

Požadujeme:

Co od Vás očekáváme?

  • Španělský jazyk na výborné úrovni – telefonování s rodilými mluvčími
  • Komunikativní znalost angličtiny – aktivní využití v rámci společnosti
  • Středoškolské/vysokoškolské vzdělaní – vhodné i pro absolventy, které zaškolíme
  • Zodpovědnost, pečlivost a cit pro detail
  • Samostatnost, sebereflexi a ochotu na sobě stále pracovat

Nabízíme:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované obědy
  • Občerstvení na pracovišti ZDARMA
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • Autobusovou dopravu z centra Brna až před brány firmy ZDARMA
  • Jazykové vzdělávání ZDARMA - široké spektrum podporovaných jazyků
  • Možnost kariérního růstu či uplatnění v dalších oblastech v rámci SSC
  • Příjemný, menší kolektiv SSC, který funguje jako jeden tým
  • Stabilní pracovní místo – hledáme motivované a šikovné kolegy/-ně do týmu s mezinárodní působností

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/finance-bankovnictvi/

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 25 000 - 27 000 Kč / měsíc
Region: Jihomoravský kraj
Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví
Typ nabídky: Zaměstnání