Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Oblastní spolek Českého červeného kříže Jičín

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11209320777 | aktuálnost: 4. 8. 2016

PRACOVNÍK/-CE PŘÍMÉ OBSLUŽNÉ PÉČE - Azylový dům Jičín, kde jsou cílovou skupinou matky nebo ženy s dětmi a mladí dospělí ve věku 18-26 let
V případě zájmu zašlete písemnou přihlášku NEJPOZDĚJI DO 2.9.2016 na adresu: Oblastní spolek ČČK Jičín, Denisova 585, Jičín 506 01, nebo e-mailem na: jicin.cck@seznam.cz
Kontaktní osoba: Jahelková Eva, tel: 603 149 750

Požadujeme: vzdělání v oboru - minimálně akreditovaný kurz pracovníka přímé obslužné péče, odolnost vůči psychické zátěži, profesionální odpovědnost s upřednostňováním zájmů klientů, samostatnost v rozhodování, trestní bezúhonnost, komunikační schopnosti, týmová spolupráce, schopnost zavádět nové metody do práce.

Nabízíme pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení do 31.12.2019; směnnost nepravidelný provoz (převážně 12 h směny (den/noc včetně sobot, nedělí, svátků). Mzda 78,50,- Kč/hod.+ příplatky za noc, so, ne a svátky.
Pracovník v sociálních službách v Azylovém domě Jičín vykonává: přímou obslužnou péči o osoby spočívající v nácviku jednoduchých denních činností, pomoc při osobní hygieně a oblékaní, manipulaci s přístroji, pomůckami, prádlem, udržování čistoty a osobní hygieny, podporu soběstačnosti, posilování životní aktivizace, vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojování psychosociálních potřeb apod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 78.5 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail