Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

DT - Výhybkárna a strojírna, a.s.

Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10981100729 | aktuálnost: 6. 9. 2016

Nástup ihned. Kontakt: Bc. Zdeněk Doleček, DiS, tel. 777 817 147, e-mail: dolecek@dtvm.cz (osobní nebo telefonický kontakt mezi 7:30-15:30 hod.). Kvalifikační požadavky: středoškolské vzdělání s maturitou (technický obor), praxe ve strojírenství výhodou, praktická zkušenost (min. 3 roky) s implementací a udržováním metod 5S, SPC, TPM, SMED, procesního a projektového řízení, znalost práce na PC na uživatelské úrovni (MS Office), řidičský průkaz sk. B výhodou, znalost jazyka na komunikativní úrovni výhodou (AJ nebo NJ), praktická zkušenost s udržováním systému QMS dle normy ISO 9001 ve výrobní společnosti výhodou, praktická zkušenost s interními a externími audity výhodou, organizační schopnosti, schopnost řešit konfliktní a krizové situace, schopnost efektivně komunikovat a pracovat v týmu. Pracoviště: Dolní 100, 797 11 Prostějov

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail