Typ nabídky

Minimální mzda

řidič MKD

referenční číslo: 2606BA84 | aktuálnost: 12.11.2017

JAS trans s.r.o.

zavedená dopravní společnost přijme do svého týmu:

řidič MKD

Náplň práce

řidič mezinárodní kamionové dopravy

Požadujeme

řidičské oprávnění sk. C+E,,DIGI karta řidiče,,profesní způsobilost (platné osvědčení o profesní způsobilosti), zdravotní způsobilost (dopravně psychologické, neurologické a EEG vyšetření), bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)

Nabízíme

možnost zaučení pro řidiče s menší praxí, plat po zapracování 32000–41000,-Kč,za dobře vykonanou práci prémie, osobní ohodnocení, odměny
příspěvek na životní + cestovní pojištění, kvalitní vozový park, vstřícnost a čestné jednání, volné víkendy, parkování v sídle společnosti

Mzda: 32 000 - 41 000 Kč

Místo pracoviště: 312, Tlustice, 26801

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Základní