Typ nabídky

Minimální mzda

Získejte práci v zázemí stabilní společnosti jako - Elektrikář, mzda od 25 000 Kč + příplatky

referenční číslo: 2602E78C | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou plastových součástí do automobilů, hledáme vhodné uchazeče do kmenového stavu na pozici ELEKTRIKÁŘ.

Náplň práce

- opravy elektrických zařízení a částí výroby a provozovny
- údržba a prohlídky rozvoden a elektrických rozvaděčů
- pravidelné kontroly elektroinstalací ve společnosti
- měření, preventivní prohlídky a opravy topných zařízení forem vstřikovacích lisů

Požadujeme

- vyučení v oboru elektrikář (praxe vítána)
- osvědčení elektrikáře s vyhláškou 50 § 6
- manuální zručnost
- trpělivost, samostatnost, pečlivost, časová flexibilita
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- znalost programování strojů a manipulátorů výhodou

Region: Plzeňský kraj

Obor: Energetika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy