Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Team leader v nástrojárně

referenční číslo: 8090 | aktuálnost: 8. 12. 2016

Máte technické vzdělání, zkušenosti s vedením lidí a praxi v oblasti nástrojárny? Jste komunikativní, technický zdatný a organizačně schopný člověk? Hledáte novou pracovní příležitost a profesní výzvu na pozici TEAM LEADER v NÁSTROJÁRNĚ na Vysočině? Pak jste to právě VY, koho hledáme

Společnost působící v automobilovém průmyslu hledá zkušeného technika a manažera na pozici:

TEAM LEADER v NÁSTROJÁRNĚ (40-60.000,- Kč)

Náplň práce

  • zajištění organizace a chodu výroby nástrojů a forem
  • zodpovědnost za vedení a plánování zakázek
  • vedení a motivace pracovníků v nástrojárně
  • podílení se na zvyšování efektivity i kvality práce
  • zodpovědnost za plnění plánu na oddělení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru (strojírenství výhodou)
  • praxi v nástrojárně a zkušenosti s vedením lidí
  • zkušenosti z plastikářského průmyslu výhodou
  • dobré manažerské a organizační schopnosti
  • odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • 13. mzda, roční a čtvrtletní odměny
  • dovolenou navíc, závodní stravování
  • firemní stravování, jazykové vzdělávání
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj, kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha