Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér v automotive

referenční číslo: 10032 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte zkušenosti v konstrukci a ovládáte práci s 3D konstrukčními programy na pokročilé úrovni? Pokud se chcete realizovat v prostředí mezinárodní společnosti a přicházet do styku s nejnovějšími produkty z oblasti automotive, zašlete nám svůj životopis. Hledáme právě Vás

Přední výrobce komplexních dílů pro významné automobilky hledá nového člena konstrukčního týmu na pozici:

KONSTRUKTÉR v AUTOMOTIVE (30-50.000,-Kč)

Náplň práce

  • Tvorba a úpravy výkresů dle požadavků zákazníka
  • Podílení se na nastavování trendů v automotive
  • Vývoj nových designů exteriérových dílů vozů
  • Práce s 3D konstrukčními programy
  • Pravidelná spolupráce s dalšími členy týmu
  • Zodpovědnost za svěřenou část projektu
  • Sledování trendů v oblasti automotive
  • Dodržování stanovených termínů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici min. rok
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni výhodou
  • Znalost prostředí automotive
  • Zkušenosti s konstrukcí plastových dílů
  • Dobrou znalost 3D konstrukčních programů
  • Samostatnost, loajalitu, pečlivost

Nabízíme:

  • Stabilitu a možnost profesní realizace
  • Možnost práce s nejnovějšími produkty z oblasti automotive
  • Prostor pro karierní růst
  • Příspěvky na jazykové kurzy
  • Pružnou pracovní dobu, týden dovolené navíc
  • Množství dalších firemních benefitů
  • Místo výkonu práce: Praha - Východ

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha