Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Výzkumný ústav organických syntéz a.s.

Chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11427000708 | aktuálnost: 19. 10. 2016

Místo výkonu práce v Pardubicích - Rybitví
Pracovní náplň:

  • zajišťuje proces výroby po stránce technické i dokumentační
  • zajišťuje vypracování technologické dokumentace a jejich legalizaci
  • připravuje návrh výrobní aparatury, provádí dozor při její výstavbě a zajišťuje funkční zkoušky po vybudování aparatury
  • provádí proškolení obsluhy při najíždění výroby
  • zajišťuje technologický dozor při výrobě, řešení anomálií technologického charakteru, zajišťuje modernizaci aparatury
  • aktivní práce na konkrétních úkolech a projektech vedoucích k zefektivnění výrobních procesů.

Požadujeme:

  • Vzdělání VŠ chemického směru
  • Specializace chemická technologie nebo organická syntéza výhodou
  • Praxe v oboru výhodou
  • Znalost cizího jazyka výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Dobrý zdravotní stav
  • Komunikativnost, spolehlivost, samostatnost.

Nabízíme:

  • rozsáhlé možnosti osobního rozvoje a profesního růstu
  • zajímavá práce ve firmě s dlouholetou tradicí v oblasti vývoje a výroby chemických sloučenin
  • prostor pro využití získaných zkušeností a schopností
  • široké vzdělávací příležitosti
  • komplexní systém zaměstnaneckých benefitů
  • nástup možný ihned, případně dle dohody.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha