Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Dětský domov, Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Písek, Šobrova 111

Učitelé a vychovatelé pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11293320740 | aktuálnost: 20. 8. 2016

Místo výkonu práce: Domov pro osoby se zdravotním postižením, Zběšičky 23
Pracovní náplň: výuka zdravotně postižených klientů "Domova pro osoby … v Praktické škole jednoleté
Pracovní doba: rozvržení pracovní doby je dáno rozvrhem školy (rozvržení přímé a nepřímé činnosti učitele při respektování ZP)
Hrubý měsíční plat se skládá z platového tarifu (dle NV č. 564/2006 Sb. v platném znění-viz §5 odst.9, při zařazení do 12.platové třídy) a příplatků (osobní, zvláštní,…)
Zaměstnanecké výhody: délka dovolené 40 dnů, příspěvek na odebranou stravu u zaměstnavatele

Zaměstnanec bude vybrán na základě výběrového řízení, které se bude konat v úterý 30.8.2016 (hodina a místo bude upřesněno při pozvání k výběrovému řízení).
Uchazeč musí předložit "Výpis z rejstříku trestů", doklad o vzdělání a další dokumenty potřebné k uzavření PS.
Zaměstnavatel upřednostní uchazeče s vysokoškolským vzděláním pedagog.směru se speciální pedagogikou.

Na zaslaném CV prostřednictvím e-mailu prosím uvádějte kontakt, nejlépe číslo telefonu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 22 600 - 29 500 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha