Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní specialista s možností pravidelného příjmu 20.000,- Kč + provize

referenční číslo: 25A53D67 | aktuálnost: 02.05.2017

Duna House Franchise s.r.o.

Hledáte nový směr ve své kariéře? Jste dynamičtí, ambiciózní a máte rádi nové výzvy?
Jsme ti praví pro Vás.

Náplň práce

• zajišťování pronájmů, prodejů nemovitostí
• prohlídky u klienta
• uzavírání smluv
• poradenství klientům v oblasti realit
• spolupráce v týmu zkušených kolegů
• zpracování informací v interním systému

Požadujeme

• spolehlivost, příjemné a reprezentativní vystupování, loajalita, tvrdé pracovní nasazení - s námi se nudit nebudete!
• propracovaný systém vzdělávání včetně absolvování realitní akademie zakončené certifikovanou zkouškou
• mladý a příjemný kolektiv
• pozitivní osobnost! – nejdůležitější je pro nás přátelská atmosféra v našem týmu na kterou klademe velký důraz.
• pravidelné soutěže
V případě úspěšného absolvování dvoukolového výběrového řízení Vás rádi přivítáme v našem týmu a poskytneme Vám maximální podporu na cestě k obchodním úspěchům!
Teď je ta doba, kdy se připojit do Realit - do naší realitní rodiny, která Vám nechá vydělat a ještě si to užít a mít čas i na soukromí život, který je tak důležitý! Realitní trh se mění a to naštěstí v náš prospěch. Pojďte uspět i VY :)

Nabízíme

  • pravidelný příjem až 20.000,-Kč

* + vyplácení záloh
* + provize z prodeje až 55%
* provize za zprostředkování, provize z hypoték, provize za doporučení nemovitosti či klienta
* propracovaný systém vzdělávání včetně absolvování realitní akademie zakončené
certifikovanou zkouškou
* Možnost využití firemní SIM karty
* Podpora právního oddělení ZDARMA
* Marketingová podpora ZDARMA
*podpora týmu asistentek
*motivující nadstandardní výdělky
*pravidelné soutěže
* účast na firemních akcích
* plně vybavená moderní kancelář na prestižní části Prahy

Místo pracoviště: Praha

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Reality, Telekomunikace

Profese: administrativní pracovník, asistent/asistentka, office manager, referent/referentka, makléř, dohodce, manažer obchodního týmu, manažer prodejny, obchodního domu, obchodní ředitel/manažer, obchodní zástupce, obchodník, odborný asistent prodeje, prodejce, telemarketing, pracovník podpory zákazníků, manažer partnerského prodeje, manažer prodeje, obchodní asistent, obchodní referent, pojišťovací poradce, realitní makléř, referent nákupu a prodeje, regionální obchodní manažer, vedoucí pobočky, vedoucí úseku prodejny, pracovník call centra

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby