Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FLÍDR s.r.o.

Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11083360748 | aktuálnost: 9. 7. 2016

Pracovní náplň:
Nasazení a sundání vstřikovacích forem, seřizování vstřikovacích lisů, dle technologických postupů a seřizovacích návodek, sledování a optimalizování vstřikovacích procesů.
Údržba, čištění, seřizování lineárních robotů včetně automatizace procesu výroby, provádění záznamů regulace do regulačních karet.
Vedení kolektivu operátorů a operátorek na směně cca 10 - 15 pracovníků, zadávání úkolů.

Požadujeme:
" Technický styl myšlení, znalost čtení ve výkresové dokumentaci, praxe v oboru vítána
" Řešení a odstraňování chyb v procesu vstřikování
" Znalost práce se vstřik. Stroji Wittmann Battenfeld /řízení B4 a B6/ a Selex - výhodou
" Znalost práce s programováním lineárních robotů Wittmann, APEX - výhodou
" Znalost práce s materiály ABS/ASA/PA6/PA66/PBT/PP/PE/PC/POM/PVC/TPE/TPU
" Základní znalost konstrukce vstřikovacích forem
" Praxe v automobilovém průmyslu - výhodou
" ŘP skupiny B, pečlivost, samostatnost, pracovitost, zručnost
" Vhodné pro absolventy

Zázemí ryze české, stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti,
hlavní pracovní poměr,
celoživotní vzdělávání, příspěvky na stravování,
14 platů včetně mimořádných odměn podílu na hospodářském výsledku firmy,
sociální program firmy pro perspektivní zaměstnance,
příjemné pracovní prostředí,
mladý kolektiv,
nástup dohodou
po ukončení zkušební doby možnost navýšení hodinové mzdy.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Mzda: 16 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha