Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Jihlava

Brigáda Jihlava-pomocný dělník ve výrobě 80 Kč/hod

(referenční číslo: 6-21-208386/JD)

Hledáme šikovné brigádníky se zájmem přivydělat si přes léto nějakou korunu.

Ve firmě, která se zabývá dřevařstvím Tě čekají pomocné práce ve výrobě a pomoc s obsluhou výrobního zařízení.

  • práce na ranní a odpolední směnu (6-14, 14-22), možno dle domluvy

Požadujeme:

  • věk nad 16 let
  • zájem pracovat
  • fyzická zdatnost

Nabízíme:

Benefity:

  • mzda 80 Kč/hod.

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 80 Kč / měsíc
Region: kraj Vysočina
Obor: Výroba, průmysl
Typ nabídky: Částečný úvazek