Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Humares s.r.o.

Svářeči

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11231080787 | aktuálnost: 9. 8. 2016

Pro našeho klienta, belgickou úspěšnou společnost podnikající ve strojírenské výrobě, hledáme svářeče.

Co Vás čeká?

sváření černé oceli o tloušťce 5 mm (nejvýše 10 m vysoké kusy ocelové konstrukce) elektrodou nebo (občas) metodou MIG/MAG
nákládání a vykládání ocelových součástí z dodávky, práce podle technických nákresů, výběr vhodných nástrojů, provádění měření a kontrola materiálu
spolupráce s montéry konstrukcí

Co od Vás očekáváme?

komunikativní znalost AJ nebo NJ nebo holandštiny
minimálně 3 roky prokazatelné praxe na stejné či pdoobné pozici (montér ocelových konstrukcí a svářeč) - schopnost svařovat elektrodou
zkušenost s montáží ve výškách
schopnost číst a pracovat podle technických nákresů
státní svářečská zkouška výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?

belgickou pracovní smlouvu na dobu určitou
mzdu 13 € hrubého/hod. + 6 € stravenku/den
pomoc se zařízením ubytování (zaměstnanec si ho platí sám, tj. 65€/týdně)
volný přístup k internetu v místě bydliště
sociální příspěvky podle belgického zákona

Máte-li zájem o tuto nabídku práce, pošlete prosím Váš životopis v CZ/SK a AJ/NJ/FJ společně s Vašimi referencemi na e-mail: petr.petrak@maintec.net

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 350 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha