Typ nabídky

Minimální mzda

Hlavní stavbyvedoucí / stavbyvedoucí - velké stavby

referenční číslo: S001/130916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro jednu z předních stavebních společností, která působí na českém trhu, pro stavby v Praze a jejím okolí, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici:
HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ / STAVBYVEDOUCÍ - velké stavby
Vaším úkolem bude řídit průběh stavebních prací na větších stavbách typu kancelářské nebo bytové komplexy.
Konkrétně budete mít za úkol:
- organizaci průběhu stavebních prací, dohled na technologické postupy
- koordinaci profesí na stavbě
- úzkou spolupráci s dodavatelskými firmami
- kontrolu práce a její přebírání
- dohled na bezpečnost a dodržování bezpečnostních pravidel na stavbě
- zodpovědnost za harmonogram, rozpočet a kvalitu stavby
- jednání s investorem, kontrolní dny, stavební deník

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ/VŠ stavební
- praxe ze stavební realizace
- zkušenost z pozice stavbyvedoucího případně jiná
- uživatelská znalost práce na PC
- jazykové znalosti výhodou

Nabízíme

Nabízíme pracovní pozici v renomované stavební společnosti. Možnost pracovat na realizaci velkých staveb v Praze a okolí.

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita