Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér/ka železničního zabezpečovacího zařízení

referenční číslo: 2552CB1E | aktuálnost: 02.05.2017

SUDOP PRAHA a.s.

SUDOP PRAHA a.s. je projektová, inženýrská a konzultační firma specializovaná na problematiku dopravních staveb. Pro rozšíření našeho týmu přijmeme perspektivní pracovníky na pozici

Náplň práce

  • konstruktér/ka železničního zabezpečovacího zařízení

Požadujeme

  • vzdělání VŠ směr elektrotechnika (i probíhající),
  • znalost práce na PC (základy CAD – ACAD/MicroStation, Word, Excel)
  • zájem o drážní problematiku
  • odpovědnost a preciznost
  • schopnost práce na úkolech s dlouhodobými termíny
  • řidičský průkaz skupiny B
  • příjemné a profesionální vystupování
    VÝHODOU
  • obecný přehled o stavbách na železnici v ČR
  • obecný přehled v dopravní technologii a železničním zabezpečovacím zařízení
  • základy programování (Excel, PHP apod.)
  • znalost jazyků (angličtina, němčina, polština apod.)

Nabízíme

  • možnost dohody na dočasném zkráceného úvazku na dobu dokončení probíhajícího VŠ vzdělání
  • pro studenta VŠ možnost stáže a stipendijního programu
  • dobré platové podmínky
  • zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb
  • zkušený tým
  • pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou
  • možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní připojištění)

Mzda: 25 000 - 50 000 Kč

Místo pracoviště: Hradec Králové

Region: Praha, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: MBA, MBT, postgraduální