Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí technologie (P3318)

referenční číslo: 25493B44 | aktuálnost: 03.04.2017

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

člen středního managementu firmy, přímo podřízený Technickému řediteli, účastní se projektů zavádění nových výrob, odpovídá za zavádění nových technologií a pracovišť, účastní se nabídkových řízení na nové zakázky, významně se podílí na tvorbě kalkulací, je odpovědný za tvorbu technologických postupů a kontrolní dokumentace, spolupracuje při rozhodování o změnách, odchylkách a vadách ve výrobním procesu, řízení týmy Fmea, podílí se na návrzích a realizaci opatření ke snižování nákladů na jakost a ekonomické optimalizaci technologických postupů, v návaznosti na moderní trendy v oblasti zpracování kovů a jejich povrchových úprav inovuje technologické postupy společnosti, podílí se na zavádění principů štíhlé výroby, odborně i metodicky vede tým podřízených, odpovídá za jejich profesní rozvoj, aktivně vyhledává nové a progresivní postupy a nástroje pro práci týmu TPV a podílí se na jejich implementaci, aktivně vyhledává nové a progresivní technologie využitelné ve výrobě společnosti a podílí se na jejich implementaci, provádí pravidelný reporting vedení firmy

Požadujeme

M/Ž, VŠ/SŠ strojního zaměření, praxe v oblasti technické přípravy výroby min. 5 let, zkušenost s vedením týmu pracovníků, znalost technologie vysokotlakého lití (Al, Zn). a/nebo lisování kovů, zkušenost s tvorbou technických postupů, normování a nabídkových kalkulací, znalost metod FMEA, 8D, APQP, RUN AND RATE, SPC, znalost principů štíhlé výroby a neustálého zlepšování vítána, kreativitu, inovativní myšlení a postoje, aktivní přístup, samostatnost při řešení zadaných úkolů

Nabízíme

profesionální zázemí, zodpovědnou a perspektivní práci v dynamické české firmě, odborné zaškolení a seznámení s našimi technologiemi a výrobou, příležitost podílet se na zavádění nových výrob a produktů, možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu a seberealizace, odpovídající finanční ohodnocení podle kvality a výsledků odvedené práce, 5 týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na penzijní fond nebo životní pojištění a další zaměstnanecké benefity

Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: technolog výroby, vedoucí oddělení technologie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení