Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Z + M Partner, spol. s r.o.

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9074440793 | aktuálnost: 23. 9. 2016

Pozice je chráněné vymezené místo pro osoby se zdravotním postižením!

Požadujeme:
- ŘP sk B - aktivní zodpovědný řidič
- znalost Ostravy výhodou
- výborný orientační smysl
- příjemné vystupování podmínkou - osobní komunikace se zákazníky
- zodpovědnost, pozitivní přístup k práci, týmový duch
- časová flexibilita - nerovnoměrné rozložení pracovní doby (domluva vždy na měsíc dopředu)
- práce na zkrácený úvazek (25 hod/týden)

Náplň práce:
- pracovník rozváží objednaná jídla ke klientům po Ostravsku (zejména Moravská Ostrava, centrum, Přívoz a okolí), předává účtenky, přijímá peníze, zodpovídá za přidělené vozidlo, v případě potřeby vypomáhá v kuchyni a plní úkoly zadané šéfkuchařem - vedoucím směny

Nabízíme:
- základní mzda 65 /hod, osobní ohodnocení za výborný přístup k práci, spropitné od zákazníků
- provozní doba kuchyně: pondělí - neděle, 11-23:00 - obsazujeme především směny 18-23/24.00, rozložení směn dle domluvy
- smlouva na dobu určitou s možným prodloužením na dobu neurčitou
- možnost spolupodílet se na vzniku nové provozovny
- práce na zkrácený úvazek
- nástup možný: ihned

Životopis zašlete na: personalistika@zmpartner.cz, do předmětu zprávy napište "rozvoz_OZP", jinak Váš životopis systém nepřijme. Prosíme nevolat, zaslat email!

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 65 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Z + M Partner, spol. s r.o., Mgr. Lucie Kučatá, lucie.kucata@zmservis.cz, +420 597 010 424