Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držite

Pokladní v supermarketu 90 Kč/hod. a příplatky

referenční číslo: 5852 | aktuálnost: 25. 10. 2016

Hledáme vhodné brigádníky a brigádnice, kteří mají zájem stát se součástí týmu významného obchodního řetězce v Brně, a získat tak cenné pracovní zkušenosti v oblasti prodeje a obchodu. Jedná se o práci na pokladně.

Směny si můžete volit podle svých časových možností. Brigáda je vhodná pro studenty, osoby evidované na ÚP či jako přivýdělek ke stálému zaměstnání. Preferujeme uchazeče, kteří mohou odpracovat alespoň 2 směny v týdnu. Předchozí zkušenosti s prací na pokladně vítány, nejsou však vyžadovány. Nástup je možný ihned.

Požadujeme:

- věk nad 18 let
- čistý trestní rejstřík
- potravinářský průkaz

Nabízíme:

- mzdu až 99 Kč/hod. (základní odměna 90 Kč/hod. příplatky za práci o víkendu a v noci)
- proplacené zaškolení
- dlouhodobou brigádu
- spolupráci na dohodu o pracovní činnosti
- nástup možný již tento týden
- možnost domluvy na dalších brigádách

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail