Typ nabídky

Minimální mzda

Supervizor svařování

referenční číslo: 2507C61B | aktuálnost: 10.05.2017

Tawesco Automotive s.r.o.

Jste silná a vyzrálá osobnost. Máte zkušenost z řídící pozicí ve výrobě v automobilovém průmyslu. Přijďte k nám.
Jsme výrobní společnost dodávající lisované a svařované komponenty pro automobilový průmysl.

Náplň práce

Vašim hlavním úkolem bude plánování a řízení výroby svařovny a případně i lisovny v této pobočce.

Požadujeme

- prokazatelnou praxi na obdobné pozici v automotive min. 3 roky

- vzdělání - obor strojírenství

- znalost procesu svařování

- samostatnost, zodpovědnost,

- řízení lidí

Nabízíme

- práci v perspektivním oboru

- zajímavé finanční ohodnocení

- příspěvek na stravování

- pracoviště v blízkosti MHD a metra

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, pošlete nám svůj strukturovaný životopis v českém jazyce.
Kontaktní osoba: Vavrdová Zuzana, tel.: 272191018.
Nebudeme-li Vás kontaktovat do čtyř týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Místo pracoviště: Jirenská 1500, Úvaly, 25082

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity