Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MERAN CZECH s.r.o.

Strojní inženýři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10585300765 | aktuálnost: 13. 10. 2016

27.9.2016/ Řízení kompletního strojírenského výrobního procesu. Plánování výroby, tvorba cenových kalkulací a podkladů pro nabídky, zpracování výkresové dokumentace pro výrobu, spolupráce při vývoji na nových projektech, SŠ/VŠ vzdělání technického směru - strojírenství, výhodou zkušenosti z výroby zpracování plechu, znalost výkresové dokumentace, znalost AJ nebo IT výhodou, znalost práce s PC (AutoCAD,Excel a IS Helios výhodou). Jednosměnný provoz. Prac. poměr na do určitou 6 měsíců s možností prodloužení. Možnost stravování v areálu (bez příspěvku zaměstnavatele). ŽIVOTOPIS ZASÍLAT EMAILEM: bartova@meranczech.cz


Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 30 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail