Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Tristone Flowtech Czech Republic s.r.o.

Odborní účetní finanční a investiční

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11154880788 | aktuálnost: 29. 7. 2016

Náplň práce:
– Účetní operace na závazkové straně
– Zpracování příchozích dokumentů
– Tvorba účetních dokladů
– Příprava a zadávání plateb do bankovního portálu
– Aktualizace kmenových dat v systému
– Komunikace se sesterskými společnostmi, tuzemskými a zahraničními dodavateli
– Příprava závazkových reportů, podkladů pro audit
– Zpracování skupinových rekonciliací
– Spolupráce na projektech a úkolech zadaných managementem společnosti
Požadavky:
– SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, praktická znalost podvojného účetnictví
– Praxe 2 roky na obdobné pozici
– Anglický jazyk podmínkou
– Francouzský jazyk nebo Německý jazyk na pokročilé, komunikativní úrovni výhodou
– Znalost práce na PC (pokročilá znalost MS Excel)
– Znalost SAP výhodou
– Analytické myšlení, zodpovědnost, pečlivost
– Schopnost samostatné práce, aktivní přístup a chuť se učit novým věcem
Nabízíme:
– Práce na HPP pro Centrum sdílených služeb (automotive)
– Místo pracoviště: Liberec /centrum/
– Nástupní plat dohodou
Benefity:
– Týden dovolené navíc
– Jazykové a odborné kurzy
– Stravenky
– Flexibilní pracovní doba

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha